search
close

Ціни на нафту знижуються більш ніж на 2%

У п'ятницю ціни на нафту знижуються більш ніж на 2% через побоювання, що глобальний надлишок пропозиції може збільшитись у першому кварталі після скоординованого вивільнення стратегічних запасів нафти основними споживачами на чолі з США, а також через те, що новий штам коронавірусу налякав інвесторів, повідомляє Investing.com.

Ф'ючерси на нафту марки Brent на 8:15 за київським часом знизилися на 2,6% до $80,08 за барель, марки WTI – впали на 3,24% до $75,85 за барель.

Адміністрація президента США Джо Байдена у вівторок оголосила, що вивільнить мільйони барелів нафти із стратегічних запасів спільно з іншими великими країнами-споживачами, включаючи Китай, Індію та Японію, щоб спробувати знизити ціни.

Група експертів, яка консультує ОПЕК+, очікує, що відкриття держрезервів призведе до збільшення профіциту нафти на світовому ринку на 1,1 млн барелів на добу, повідомило джерело в ОПЕК.

ОПЕК+ попередила про очікуваний надлишок пропозиції у 2021 році. За словами джерела, група очікує, що в грудні профіцит складе 400 тис. барелів на добу, у січні збільшиться до 2,3 млн барелів на добу, а в лютому – до 3,7 млн барелів на добу.

26.11.2021

Читайте також