search
close

Про компанію

 Компанія ТОВ «Ю-ГАЗ» заснована в грудні 1998 року. Основним напрямком діяльності компанії є постачання природного газу промисловим підприємствам та підприємствам комунально- побутового господарства.

Компанія закуповує природний газ безпосередньо у крупних європейських трейдерів та видобувних підприємств України. Також з 2015 року , з моменту відкриття доступу до міжнародного ринку природного газу, компанія здійснює імпорт газу.

З моменту створення компанія є найбільшим постачальником природного газу Одеської області. Проте, ми успішно і стабільно забезпечуємо потреби споживачів у природному газі майже по всій підконтрольній Україні території. Нашими споживачами є підприємства харчової промисловості, машинобудування, будівельної та хімічної промисловості, підприємства бюджетної сфери та інші.

 

Кіровоградська область
Черкаська область
Дніпропетровська область
Тернопільська область
Хмельницька область
Полтавська область
Миколаївська область
Запорізька область
Херсонська область
Донецька область
Луганська область
Харківська область
Сумська область
Львівська область
Вінницька область
Одеська область
Івано-Франківська область
Чернівецька область
Закарпатська область
Київська область
Житомирська область
Рівненська область
Волинська область
Чернігівська область
Автономна Республіка Крим

З 2019 року, з моменту запровадження нового ринку, компанія здійснює постачання електроенергії промисловим підприємствам та підприємствам бюджетної сфери. Як постачальник електроенергії, ми дотримуємось прозорого  механізму розрахунку ціни, сформованому з урахуванням всіх змін, яких зазнав ринок з 01.07.2019 року.

 

З 2022 року компанія також займається торгівлею агропродукції. Компанія працює з фермами, господарствами та агрохолдингами  Чорноморського регіону. ТОВ «Ю-ГАЗ» спеціалізується на експорті насіння рапсу, кукурудзи, пшениці, ячменю, насіння соняшника, сої, тощо. Експорт товару здійснюється через порти м. Одеси, м. Чорноморську, а також порти Дунаю. Географія експорту: Туніс, Туреччина, Румунія, Греція, Єгипет, Італія, Іспанія та інші країни Європи.
 

З 2023 року компанія займається постачанням нафтопродуктів, що підтверджено наявністю ліценції на здійснення торгівельної діяльності.  Наше товариство плідно співпрацює з провідними компаніями України на ринку нафтопостачання.

Переваги компанії Ю-ГАЗ

Маючи стабільних постачальників та колектив фахівців з багаторічним досвідом роботи в нафтогазовій галузі, компанія гарантує стабільну і безперервну поставку ресурсу.
Також перевагами нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкість при формуванні ціни та порядку оплати, надійність та увага до деталей, прозорість ланцюга постачальників та гарантоване підтвердження ПДВ, оперативне вирішення питань та надання професійних консультацій, електронний документообіг.


Перевагами нашої компанії є:

Гнучкий порядок оплати, зручний для потреб Вашого підприємства

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Прозорість ланцюга постачальників природного газу

Діючі механізми по ефективності використання енергоресурсів

Оперативне вирішення питань, пов’язаних з транспортуванням та обліком природного газу

Ведення електронного документообігу між постачальником та споживачем

Сприяння встановлення новітніх систем дистанційної передачі даних з приладів обліку

Сприяння встановлення ПЗ для моніторингу ефективного споживання

Консультації з питань споживання природного газу та організації публічних закупівель

 

  • Ми знаходимось у постійній комунікації з нашими споживачами та завжди прагнемо  надати допомогу у вирішенні  будь-яких питань. 
  • Ми - надійний постачальник з багаторічним досвідом, командою унікальних висококласних фахівців, завжди готовий до будь-яких змін на ринку  енергоносіїв та в законодавстві країни.
  • Ми вміємо швидко реагувати  на такі зміни та якісно втілювати їх в роботі.
  • Ми прислухаємось до всіх побажань наших споживачів та намагаємось створити максимально зручні умови співпраці, сумлінно враховуючи законодавчі норми.

 

Форма власності:

  • Товариство з обмеженою відповідальністю
  • Реєстраційні документи