search
close

Способи та процедура досудового вирішення спорів

Спірні питання між споживачем і постачальником щодо постачання природного газу, оплати послуг постачальника, відшкодування збитків тощо мають вирішуватися шляхом переговорів, а у разі недосягнення згоди – у судовому порядку.

Споживач та постачальник не обмежуються в праві звернутися до Регулятора чи його територіальних підрозділів за відповідними роз’ясненнями щодо застосування цих Правил та правовідносин на ринку природного газу.

Споживач у разі порушення його прав та законних інтересів має звернутись до постачальника зі скаргою (у довільній формі) щодо усунення постачальником порушення та відновлення прав та законних інтересів споживача. Звернення/скарга/претензія подаються  в письмовій формі,  за підписом  уповноваженої  особи споживача  або у вигляді скан-копії   на електронну адресу  [email protected]  або  поштовим  відправленням/нарочно  за місцезнаходженням  постачальника.

Спори між споживачем і постачальником вирішуються шляхом досудового врегулювання спорів у прозорий, справедливий і швидкий спосіб. Постачальник зобов’язаний розглянути всі скарги, отримані від споживачів, і протягом одного місяця повідомити  споживачів про результати їх розгляду.

У разі недосягнення між споживачем та постачальником згоди спірні питання вирішуються у порядку, встановленому чинним законодавством, у тому числі в судовому порядку.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ ПОСТАЧАЛЬНИКА:

Відповідальна особа (в тому числі щодо прийняття скарг, звернень, пропозицій):

начальник  абонентського відділу:  Людмила Дубілей.

м. Одеса,  вул. Велика Арнаутська, буд. 19, приміщення №103

Телефон: (048) 705-36-87

Режим роботи: Понеділок –п’ятниця, з 9-00 до 17-00; Обідня перерва: з 13-00 до 14-00

Відповідальна особа за розгляд скарг, звернень,  претензій споживачів:

Директор ТОВ «Ю-ГАЗ» Франкова Тіна Станиславівна (048)737-62-74.