Якість газу – це відповідність його фізико-хімічних властивостей встановленим нормативним документам. Основний показник якості природного газу – теплота згоряння (калорійність). Чим вищий показник калорійності природного газу, тим менший обсяг газу Споживач витратить на підвищення  температуривашого приміщення.

Якість газу, що поставляється відповідає всім нормам ліцензування і постійно контролюється. Оскільки ТОВ «ЮГ-ГАЗ» є не добувачем газу, а постачальником, якість газу контролюється при закупівлі. Газ відповідає нормам вологості природного газу, вибухобезпеки, повітря, азоту, інертних та інших неагресивних газів, що застосовуються в різних технологічних процесах промисловості, нафтогазових галузей, енергетики та сільського господарства.

Фізико-хімічні показники газу природного, який постачається,відповідають міждержавному ГОСТ 5542-87 «ГАЗЫ ГОРЮЧИЕ ПРИРОДНЫЕ ДЛЯ ПРОМЫШЛЕННОГО И КОММУНАЛЬНО-БЫТОВОГО НАЗНАЧЕНИЯ. Технические условия», положенням Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газорозподільних систем.

Якість Газу, що передається Споживачу на межі балансової належності, відповідаєвимогам,встановленим державними стандартами, технічними умовами, нормативно-технічними документами щодо його якості.

За одиницю виміру кількості газу при його обліку приймається один кубічний метр (куб.м.), приведений до стандартних умов: температура газу (t) = 20 градусів за Цельсієм, тиск газу (Р) = 760 мм ртутного стовпчика (101,325 кПа).

Нормативні доументи щодо якості прородного газу, що постачається:

Start typing and press Enter to search